Aanvragen extra verlof
Extra verlof van 1 tot en met 10 schooldagen, dient u aan te vragen middels het hiervoor bestemde formulier. Aanvragen van meer dan 10 schooldagen extra verlof verlopen via de leerplichtambtenaar.

Stap 1
Lees de richtlijnen in het '
Aanvraagformulier extra (bijzonder/vakantie) verlof'. Indien u op basis van de richtlijnen denkt in aanmerking te komen voor extra verlof, volgt stap 2.

Stap 2
Download het formulier 'Aanvraagformulier extra (bijzonder/vakantie) verlof', sla het vervolgens op, vul de gevraagde gegevens in en sla het nogmaals op.

Stap 3
Verstuur het ingevulde formulier via e-mail naar aanvraagverloflln.ppz@pontes.nl of lever een geprinte versie in bij de leerlingenbalie. Let op, indien er sprake is van gescheiden ouders met co-ouderschap, dienen beide ouders de verlofaanvraag te ondertekenen.

U wordt verzocht het ingevulde formulier minimaal 6 weken van tevoren in te dienen. Binnen 2 weken na het indienen van het ingevulde formulier ontvangt u een reactie. 


Het formulier
Aanvraagformulier extra (bijzonder/vakantie) verlof (RBL)
 

Extra informatie
Vakanties en vrije dagen

Ga voor het Goese Lyceum

En haal het beste uit jezelf.

Contactgegevens

Adres

Het Goese Lyceum
Oranjeweg 90
4461 LR Goes

Telefoon & e-mail

T: 0113-216971
E: info@goeselyceum.nl

Contactgegevens

Adres
Het Goese Lyceum
Bergweg  14
4461 NB
Telefoon &  e-mail
0113-212930
info.bergweg@goeselyceum.nl


Social media

Contact gegevens

 

Pieter Zeeman Lyceum
Hatfieldpark 2
4301 XC  Zierikzee
info@pieterzeemanlyceum.nl
0111-415751

 

Social media

 

 

Privacy statement

website is gerealiseerd door Web2Work