Schoolleiding Oranjeweg



mw. C. Biesterbosch-Gunst MME, rector

c.biesterbosch@pontes.nl

dhr P.C. Rijvers, afdelingsleider vwo
n.rijvers@pontes.nl


dhr. R. Florisse, afdelingsleider havo
r.florisse@pontes.nl

dhr. J.A. Timmermans, afdelingsleider mavo
j.timmermans@pontes.nl

mw. J.A. Hemminga-Van Vliet, afdelingsleider brugklas
j.hemminga@pontes.nl

Coördinatie

vwo
mw. M. Wisse-Hamelink (v2,3)
m.wisse@pontes.nl

mw. B. van Steenbergen-Fresco (v4,5,6)
b.van.steenbergen@pontes.nl

havo
mw. I.N. Maaskant (h2,3)
i.maaskant@pontes.nl

dhr F. van den Akker (h4)

f.van.den.akker@pontes.nl

mw. I.E. Smallegange (h5)

i.smallegange@pontes.nl

mavo
mw. D. van Eekelen
d.van.eekelen@pontes.nl

mw. C.T. van Liere
c.van.liere@pontes.nl

brugklas
mw. C. Onderdijk
c.onderdijk@pontes.nl

ib/tvwo 4 5 6
mw. drs. I.D. Pserhof
i.pserhof@pontes.nl

tvwo 1 2 3
mw. R. van de Korput-Heidema
r.van.de.korput@pontes.nl

kunst
mw. D.M. Koelma
d.koelma@pontes.nl

dhr. J.I. Möhlmann
j.mohlmann@pontes.nl

Technasium (bèta)
mw. D.M.E. Robyn
d.robyn@pontes.nl

organisatie en beheer
mw. M.P. Linschoten
m.linschoten@pontes.nl

zorg
mw. M.E. Koole-Rouw
m.koole@pontes.nl

Ga voor het Goese Lyceum

En haal het beste uit jezelf.

Contactgegevens

Adres

Pontes, Het Goese Lyceum
Oranjeweg 90
4461 LR Goes

Telefoon & e-mail

T: 0113-216971
E: info.oranjeweg@goeselyceum.nl

Contactgegevens

Adres
Het Goese Lyceum
Bergweg  14
4461 NB
Telefoon &  e-mail
0113-212930
info.bergweg@goeselyceum.nl


Social media

Contact gegevens

Pieter Zeeman
Hatfieldpark 1-2
4301 XC Zierikzee
info@pieterzeeman.nl
0111 415 751

Social media

website is gerealiseerd door Web2Work